Roboty

VEX 123 Logo

Interaktywny, programowalny robot, który przenosi informatykę wprost w ręce uczniów. Używając tabliczki kodującej VEX i magnetycznych kart, można uczyć się programowania z dala od ekranów.

VEX GO Logo

System konstrukcyjny, który uczy podstaw programowania poprzez zabawę i praktyczne zajęcia. Uczniowie z ekscytacją odkrywają zasady kodowania, by umiejętnie działać w nowoczesnej rzeczywistości.

VEX IQ Logo

VEX IQ przeznaczony jest dla uczniów w wieku 8-14 lat, umożliwiając im naukę robotyki w klasie zarówno dzięki współpracy jak i rywalizacji.
Zajęcia takie zwiększają zaangażowanie, ale i inspirują uczniów, którzy dzięki STEM mogą rozwinąć swoją kreatywność i pomysłowość.

VEX EXP Logo

VEX EXP to linia robotów spełniająca wymagania bardziej zaawansowanych konstruktorów, idealnie sprawdzi się wśród uczniów po 15 roku życia, którzy pierwsze doświadczenia z programowaniem mają już za sobą.

VEX V5 Logo

V5 to nowa linia robotów VEX spełniająca potrzeby bardziej zaawansowanych programistów i uczestników zawodów VEX. V5 jest kolejnym poziomem dla uczniów korzystających z robotów opartych na architekturze Cortex, ale jest również odpowiednim narzędziem do rozpoczęcia przygody z Robotami VEX. V5 jest prosty, elastyczny i posiada szereg możliwości.

Rekord Guinessa® za Największe Zawody w Robotyce.

2 400 Zespołów
1 000 000 Uczniów rocznie
60+ Reprezentacji różnych krajów
22 000 Szkół