VEX V5

Spełnia potrzeby bardziej zaawansowanych programistów

VEX V5

VEX V5, dla uczniów szkół ponadpodstawowych, umożliwia prowadzenie angażujących zajęć w klasie i naukę robotyki opartą o współzawodnictwo z naciskiem na rozój umiejętności STEM, zapewniając im rozwój i przygotowanie się na studia. Dostępne zestawy.

VEX V5 to metalowa konstrukcja, której elementy łączy się za pomocą śrub, dzięki temu można stworzyć dowolny mechanizm. Uczniowie mogą rozpocząć naukę będąc na dowolnym poziomie zaawansowania i przejść do bardziej złożonych koncepcji inżynieryjnych, weryfikując projekty oraz programy robotów. VEX V5 Brain umożliwia sterowanie i programowanie bezprzewodowe, podczas gdy kontroler V5 zapewnia użytkownikom natychmiastową informację zwrotną z jednostki centralnej robota.

Zaawansowane czujniki - w tym VEX AI - sprawiają,
VEX V5 jest jednym z najbardziej zaawansowanych zestawów do nauki robotyki!

VEX V5 Classroom
starter kit

Dla uczniów z doświadczeniem w robotyce

Idealny zestaw na zajęcia z zakresu STEM lub informatyki. Uczniowie mogą tworzyć i programować roboty za pomocą tego angażującego, praktycznego narzędzia. Ten zestaw możebyć wykorzystany ponownie, by uczyć różnorodnych zagadnień, od poznania przewag mechanicznych po programowanie komputerowe i projektowanie iteracyjne. Zintegruj to rozwiązanie z istniejącymi programami nauczania lub połącz je z naszymi laboratoriami STEM.

  • Zawiera (1) pakiet systemu V5
  • Wszystkie elementy potrzebne do zbudowania Clawbota V5
  • Skalowalny pakiet oprogramowania do programowania dostępny z VEXcode
  • Laboratoria STEM pomagają rozwijać podejście uczniów do krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Robotyka w STEM

Nauka analitycznego
myślenia
Nauka
informatyki
Nauka
z popełnianych błędów
Nauka
iteracji